Dedektif Memoli

“Dedektif Memoli” – 1.Bölüm’den unutulmaz replikler…

Başak : – İyi misin?
Memoli : – Çok kötü bir dünyada yaşıyoruz Başak. Çok fazla kötülük var her yerde. İyi olmak, hiç içinden gelmiyor insanın.

Videolar Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dededektif Memoli” – 1.Bölüm’ü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için, TNT’de yeniden yayınlanıyor…

Bu akşam (2 Ekim 2011) saat 20:00′de; salı akşamı (4 Ekim 2011) saat 20:30′da “Dedektif Memoli” ilk bölüm tekrarını TNT’den izleyebilirsiniz…

Haberler Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dedektif Memoli – 1.Bölüm‘ü kesintisiz ve HD olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

Bölümler Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dedektif Memoli – 1.Bölüm (30 Eylül 2011 Cuma) Özeti:

Ünlü bir mücevher mağazasına ait araç soyulur. Bu soygunun bir televizyon dizisinden taklit edildiğini fark eden polisler, soygunu çözmek için dizi senaristine danışmaya karar verirler. Senarist Zeynep, soygunun nasıl planlandığını anlatır. Operasyon için hazırlıklara başlanır ve Komiser Kemal’in onayıyla Zeynep de operasyona katılır.

Başarılı geçen operasyonun ardından Dedektif Memoli, Zeynep‘i korkutmak için ekipten birini soyguncu kılığında onun yanına gönderir. Adam, Zeynep‘i rehin alır. Oldukça korkan Zeynep, daha sonra bunun bir şaka olduğunu öğrenir ve Memoli‘den intikam almaya karar verir. İntikam anı geldiğinde ise Zeynep, kendisini gerçek bir tehlike çemberinin içinde bulacaktır.

Öte yandan İstanbul’dan çok uzakta bir doğu ilinde ise aile meclisi, 20′li yaşlardaki Ezo‘nun ölüm kararını almıştır. Fakat Ezo, evden İstanbul’a, Memoli‘nin yanına gitmek için kaçar. Ezo kaçarken intihar etmiş izlenimi bırakmak için uçurumun kenarına bir intihar mektubu bırakır. Amcası, Ezo‘nun intihar ettiğine inanmaz ve oğullarını da İstanbul’a gönderir.

Bölümler Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Beklenen gün geldi… “Dedektif Memoli” bu akşam ekranlara merhaba diyecek…

“Dedektif Memoli” ilk bölümü bu akşam saat 20:00′de TNT’de…

“Dedektif Memoli”nin konusu şöyle:

Memoli, yeni seride bir cinayet masası dedektifi olarak karşımıza çıkacak ve en zehir hafiye zekası ile çözülmesi en imkansız cinayetleri çözüp, katilleri adalete teslim edecek.

Dizide Memoli’yi Emre Kızılırmak, töre yüzünden köyünden kaçan köylü güzelini Özlem Yılmaz, çok izlenen bir polisiye dizisinin senaristi ve başrol oyuncusu olan Zeynep karakterini ise Burcu Esmersoy canlandırıyor.

Haberler Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,